Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır?

sosyal medya hizmetleri

Beğendiğiniz videoları, Twitter video indirme işlemi ile platforma gerek duyulmadan çevrimdışı izlemek için şimdi nasıl yapıldığını öğrenin.

Sosyal medya platformların arasında olan Twitter, anlık haberleşmenin birincil kaynaklarından biridir. Günde milyonlarca video, fotoğraf veya gönderi paylaşıldığından insanlar, indirmek istemektedir. Özellikle video türü içerikler, sosyal medya platformunda sıklıkla paylaşılmaktadır.

İndirmek istediğiniz herhangi bir videoyu, Twitter video indirme işlemi kolayca yapabilirsiniz. Twitter’da video indirmek sanıldığı aksine zor ve teknik detay içermektedir. Ancak bazı uygulamalar, online araçlar veya programlar sayesinde her türlü cihazınız için Twitter video indirme işlemini yapabilirsiniz.

Güvenilir, kolay ve hızlı yöntemleri paylaşarak, şimdi Twitter video indirme nasıl yapılır, öğrenmek istiyorsanız, rehberimizi takip edin!

Twitter Video İndirme Yöntemleri

Twitter Video İndirme Yöntemleri

Temelde Twitter video indirme yöntemleri, teknik bilgiler içeren yazılım, uygulama veya programlar sonucu indirme işlemlerinden oluşmaktadır. Önemli olan bir program veya yöntem bulurken, o kaynağın, güvenilir olması olacaktır. Sizler için en güvenilir, doğru kaynakları listeleyerek, Twitter video indirme işlemini kolaylaştırdık.

Yöntemlerini deneyerek Twitter video indirme işlemini kolayca ve evinizin rahatlığında yapabileceksiniz. O halde sizleri sabırsızlandırmadan indirme işleminin nasıl yapıldığına birlikte göz atalım!

Twitter Video Nasıl İndirilir iPhone?

Twitter Video Nasıl İndirilir iPhone

Cihazınız iPhone ve nasıl indireceğinizi bilmiyor musunuz? Twitter’dan video indirme iOS ücretsiz olarak anlatacağımız yöntemi deneyebilirsiniz. 

Twitter’dan video indirme iPhone için aşağıdaki yöntemleri uygulayın:

Twitter’dan Video İndirme Android

Twitter'dan Video İndirme Android

Twitter üzerinden herhangi bir videoyu indirmenin ikinci yolu Android üzerinden olmaktadır. Mobil veya tablet cihazınız varsa dilediğiniz gibi Twitter video indirme işlemi yapabilirsiniz. Platform’un kendine has indirme bölümü bulunmamaktadır.

Kendi özelliği olmaması, indirme yapamayacağınız anlamına gelmez. Google Play Store üzerinden ‘Twitter Video Downloader’ yazıp arattığınızda isteğinize uygun uygulamalar karşınıza çıkacaktır. İçlerinden birini tercih ederek üçüncü parti uygulamaları kullanabilirsiniz.

Üçüncü parti uygulamalar, tercih ederken mutlaka verilerin silinebilmesine dikkat edin. Aksi halde izin verdiğiniz bazı özel bilgiler başkaları tarafından paylaşılabilmektedir. Bunu anlamanın en iyi yolu, uygulamayı indirmeden önce ‘Verileri silmeyi talep edebilirsiniz’ gibi açıklama bulunmasına özen göstermektir.

Android için bazı Twitter video indirme uygulamaları aşağıdaki gibidir:

Twitter Video İndirme Programı (Chrome)

Video indirmek için üçüncü bir alternatif arıyorsanız o da cihazınıza yükleyeceğiniz programlar aracılığıyla olacaktır. Twitter video indirme programını kullanarak dilediğiniz cihazınıza ve depolama hafızanıza göre içerikleri indirebilirsiniz. Platformun harici olan özelliği olduğundan bu yöntem, üçüncü parti programlar ile olacaktır.

Twitter video indirme programı arıyorsanız, aşağıdaki uygulamalardan birini deneyebilirsiniz:

Twitter Video İndirme Programı Gezginler

Video indirme yöntemlerinden dördüncü alternatif olarak Gezginler sitesini denemek güvenilirlik açısından önemlidir. Twitter’dan video indirmek için araştırma yapıldığında henüz uygun bir uygulama bulamamış olabilirsiniz. 

Program arıyorsanız, en iyi yolu Windows bilgisayarınız olduğunda Android Studio tarzı program kullanmaktır. Bilgisayar üzerinde çalışan program içinde program sayesinde videolarınızı indirebilir, kullanabilirsiniz. Onların haricinde online video indirme programlarını da deneyerek indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter’dan Video Nasıl İndirilir PC

Twitter'dan Video Nasıl İndirilir PC

Twitter üzerinden video indirmenin en basit ve ideal yolu, herhangi bir program yüklemeden indirmektir. Herhangi bir program yüklemeden sadece linki kopyalama yöntemiyle yapmak istiyorsanız, bilgisayarınız için en faydalı yol bu olacak demektir. Twitter’dan PC için özel olarak nasıl video indireceğinize dair tüm detayları aşağıda verdik. 

PC (Bilgisayar) üzerinden Twitter video indirmek için aşağıdaki adımları takip edin:

Twitter video indirme sitelerinden birkaç örnek daha merak ediyorsanız, aşağıdaki Online indirme sitelerinden birini deneyebilirsiniz:

Twitter’dan Hangi Formatta Video İndirilir?

Platform üzerinden video indirmek istediğinizde genellikle üçüncü parti araçlara ihtiyaç duyulur. Kısaca Twitter’ın kendine has indirme yöntemi bulunmaz. Fakat indirmek istediğiniz videoları başka bir uygulama veya çevrimiçi sitelerle indirebilirsiniz.

İndirilmek istenen Twitter video formatları genellikle MP4 olmaktadır. Bu formata sahip olmak için cihazınızın MP4 desteklediğinden emin olun. Eğer uygunsa bu formatta yükleme yaparak dilediğiniz cihazda özgürce kullanabilirsiniz.

Seiryudigital avatarı

Posted by

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: