Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Tumblr Hakkında Sık Sorulan Sorular

Takipçi Satın Al

Tumblr takipçi satın aldığımda hesabım fenomen olur mu?


Tumblr takipçi satın aldığınızda hesabınızın fenomen olmasına garanti veremeyiz. Profesyonel hizmetlerimiz içerisinde böyle bir söylemde bulunamayız. Ancak fenomen olmanız için mutlaka almanız gereken hizmetlerden biridir. Bu yüzden popüler olmak istiyorsanız yüksek takipçi paketlerinden yararlanabilirsiniz. 

Tumblr takipçi satın aldığım anlaşılır mı?


Tumblr takipçi satın aldığınız bizim firmamızdan gerçekleştirildiğinde mümkün değildir. Kullanılan takipçi profilleri gerçek hesaplardır. Hesabınıza aynı anda tüm profiller gönderilmez. Zamana yayılarak gönderim yapıldığı için anlaşılması mümkün değildir. Algoritma dahil işlem aldığınızı bilemez.

Tumblr takipçi profilleri nasıl?


Firmamız üzerinden satın aldığınız takipçiler gerçek kullanıcılardır. Yüksek kaliteli hesaplar üzerinden hesabınıza takipçi gönderilir. Dışarıdan bakıldığında gerçek bir hesaptan farkı yoktur ve etkileşim oranı yüksektir. Bot veya sahte görünümlü hesaplar kullanılmaz. Takipçi profillerin kalitesi en üst seviyededir.

Tumblr takipçi satın alma ödeme yöntemleri nelerdir?


Tumblr takipçi satın alırken banka havalesi, mobil ödeme ve kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri için 3D güvenli ödeme hizmeti kullanılıyor. Firmamız üzerinden yapacağınız tüm ödemeler sorunsuz gerçekleştirilir. Sonrasında da herhangi sorun yaşanmamaktadır. 

Tumblr takipçi hizmetine ek hizmet alabilir miyim?


Evet, hesabınız için dilediğiniz tüm hizmeti alabilirsiniz. Takipçi satın aldığınız profiliniz için beğeni veya paylaşımda satın alabilirsiniz. Bu sayede hesabınızın etkileşimi takipçi sayınızla orantılı hale getirilebilir. Bu durumda profilinizde ki tüm etkinin kusursuz olmasını sağlar. 

Tumblr takipçi satın aldığımda hesabıma engel gelir mi?


Hayır, böyle bir şey asla mümkün değildir. Hesabına takipçi satın aldığı için bugüne kadar hiçbir müşterimizin hesabı engellenmemiştir. Firmamız güvenilir ve gizlilik içerisinde işlemlerini gerçekleştirir. Hesabınıza herhangi zararı yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz.

Tumblr takipçilerinin gönderilmesi ne kadar sürüyor?


Tumblr takipçilerinin gönderilmesi için maximum işlem süresi 24 saattir. Doğal ve gerçek bir görünüm elde etmek için satın aldığınız takipçiler size birden yüklenmez. Algoritmaya uygun bir şekilde belirli bir süre içerisinde aktarılır. Adet ne kadar fazla ise işlem o kadar uzun sürer.

Tumblr takipçi hizmeti almak için hesap şifresi isteniyor mu?


Tumblr takipçilerinin gönderilmesi için maximum işlem süresi 24 saattir. Doğal ve gerçek bir görünüm elde etmek için satın aldığınız takipçiler size birden yüklenmez. Algoritmaya uygun bir şekilde belirli bir süre içerisinde aktarılır. Adet ne kadar fazla ise işlem o kadar uzun sürer.

Satın aldığım Tumblr takipçilerinde azalma olur mu?


Satın aldığınız takipçi işlemlerinde azalma ve silinme gibi bir durum yaşanmıyor. Sizlere verdiğimiz her hizmet güvenilir ve garantilidir. Gönderilen takipçi sayısında düşme yaşanırsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. 6 ay içerisinde yaşayacağınız düşüşlerin tamamı telafi kapsamındadır. 

Tumblr takipçi satın alma güvenilir mi?


Tumblr takipçi satın alma hizmetimiz hem güvenli hem de güvenilirdir. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz %100 firmamızın garantisi altındadır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmanız veya ödeme yaptığınız yöntem için herhangi bir güvenlik şüphesi yaşamanıza gerek yoktur. Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor. 

Beğeni Satın Al

Tumblr Beğeni Satın Alan Kişiler Neler Söylüyor?


Firmamıza yapılan geri dönüşler neticesinde hizmetten memnun olunduğu görülüyor. Firmamız %100 müşteri memnuniyet politikasını belirlemiş bir firmadır. Tüm öneri ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak satın alma işleminizi sağlıyoruz.

Mobil Ödeme İle Satın Alma Yapabilir Miyim?


Mobil ödeme yöntemini kullanarak istediğiniz paketi satın alabilirsiniz. Firmamızın mobil ödeme, internet online ödeme ve havale – EFT ödeme yöntemleri bulunuyor. İstediğiniz ödeme yöntemini herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz.

Tumblr Beğeni Satın Alma 7/24 Kullanılır Mı?


Firmamızın sunmuş olduğu kesintisiz işlem kalitesi ile ne zaman isterseniz satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Gece ya da gündüz olması işlemlerinizin kısıtlanması için bir neden olmayacaktır. Her zaman satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tumblr Beğeni Hizmeti Bot Mu Sunar?


Tumblr beğeni kapsamında sizlere sunduğumuz hesapların tamamı gerçek görünümlüdür. Yani hesabınızı etkileyecek kötü yazılıma sahip olan botlar kullanılmaz. Yüksek kalitede yazılım ürünü olan hesaplar ile işleminiz gerçekleştirilir.

Tumblr Beğeni Satın Alma Hizmeti İçerisinde Kaç Kere Satın Alma Yapılır?


Size sunmuş olduğumuz makine içerisinde herhangi bir satın alma sınırı bulunmuyor. Aynı ya da farklı gönderileriniz için istediğiniz kadar satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ancak en az 100 beğeni satın almanız gerekir. Farklı zaman dilimlerinde farklı beğeni sayıları alabilirsiniz.

Tumblr Beğeni Satın Alarak Popüler Olabilir Miyim?


Satın alma işleminiz popüler olmanız konusunda yardımcı olur. Yüksek beğeni sayılarınız sayesinde diğer kullanıcıların gözünde iyi bir itibar oluşturursunuz. Bunun yanında sitenin algoritması da sizi sunarak doğal etkileşim almanızı sağlar.

Tumblr Beğeni Almak Algoritmada Nasıl Etki Oluşturur?


Satın almış olduğunuz beğeni sayesinde tamamen doğal bir şekilde gönderinize ziyaret ve beğenme işlemi gerçekleştirilir. Bu durumda da algoritmalar gönderinizin etkileşim aldığını fark eder. Gönderinizin daha fazla kişiye sunulması ve etkileşim alması sağlanır.

Tumblr Beğeni Satın Almak Yasal Mı?


Firmamız ve firmamızın sunduğu hizmetler tamamen yasaldır. Kurumsal olan firmamız yalnızca size para karşılığı SMM hizmeti sunar. Bu da hem hizmet hem de kullanım açısından yasal problemi olmayan bir işlemdir. Kaçak hiçbir harekette bulunmuyorsunuz.

Tumblr Beğeni Satın Alma İşlemi Nasıl Daha Etkili Olur?


Satın aldığınız paketlerin etkili olması için en iyi yöntem farklı aralıklar ile satın alma işlemi gerçekleştirmenizdir. Bir gönderinizin yüksek sayıda beğenisinin olması dikkat çeker. Ancak birçok gönderiniz için beğeni satın alırsanız hem dengeli hem de sık etkileşimi olan bir profil elde edersiniz.

Tumblr Beğeni Satın Alırken Nasıl Paket Seçebilirim?


Satın alma işleminiz için paket seçerken doğal beğeni sayınıza odaklanmalısınız. Beğeni sayınızın 2 ya da 3 katından daha fazla alım yapmamalısınız. Ancak beğenileriniz 50’nin altında ise 250 beğeniye kadar satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede satın alma işleminiz çok daha doğal duracaktır.

Paylaşım Satın Al

Tumblr Reblog Hizmeti Her Zaman Alınabilir Mi?


Firmamız içerisinde 7/24 satın alma işleminin yapılması mümkündür. Almış olduğunuz paketler ise en kısa sürede hesabınıza aktarılmaya başlanır. Herhangi bir şekilde çalışma saati beklemenize ya da yalnızca gündüz işlem yapmanıza gerek yoktur.

Tumblr Reblog Paket İçeriklerinde Hangi Avantajlar Var?


Firmamızın içerisinde yer alan paketlerin %100 gerçek reblog, yüksek kaliteli hesaplar, şifresiz işlem, anında işlem garantisi ve 3D güvenli ödeme avantajları bulunuyor. Tüm satın alma işlemlerinizde bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Satın Alma İşlemi Sırasında Kendi Bilgilerimi Mi Girmeliyim?


Satın alma işleminiz sırasında girilen bilgiler yalnızca fatura işlemleri için kullanılır. Kendi adınıza bir işlem yapmak istiyorsanız kendi bilgilerinizi girmeniz gerekir. Girilen bilginin size ait olması işlem ile ilgili bir durumda çok daha kolay yardım almanızı sağlar.

Tek Bir Satın Alma İşleminde Minimum Ve Maksimum Kaç Reblog Alabilirim?


Tek bir satın alma işleminiz için minimum 100 reblog yer alan paketimizden yararlanabilirsiniz. En fazla reblog sayısına sahip olan paketimiz ise 10.000 reblog yer alan pakettir. Bu iki paketin arasında farklı birçok reblog paketi bulunuyor.

Tumblr Reblog Paylaşım Satın Almak İçin Hangi Bilgileri Sunmalıyım?


Satın alma işleminiz için sizden iletişim bilgileri, kişisel bilgileriniz ve işlem yapılacak gönderinin linki istenir. Bu bilgilerin yanında güvenilir bir şekilde ödeme yöntem bilgilerinizi girmeniz beklenir. Sizden ekstra bir bilgi ya da belge istenmeyecektir.

Yalnızca Tumblr Paylaşım Satın Almak İstediğim Etkiyi Yaratır Mı?


Tumblr içerisinde popüler olmak istiyorsanız paylaşım sayınız kadar takipçi sayınız ve beğenileriniz de önemlidir. Paylaşım paketi satın almak iyi bir etki elde etmenizi sağlar. Hızlı ve etkili bir hesap için ise tüm paket türlerinden yararlanılması gerekir.

Satın Aldığım Paylaşım İle Ne Zaman Ana Sayfaya Çıkarım?


Satın alma işleminizin ardından ana sayfaya çıkmanız için iyi bir etki oluşur. Ancak tek bir satın alma işlemi sizi doğrudan ana sayfaya çıkarmayacaktır. Bunun için reblog sayınızın oranlı bir şekilde yüksek olması gerekir. Yani ne zaman ana sayfaya çıkacağınız toplam reblog sayınız ile ilgilidir.

Hangi Paketi Satın Almak Benim İçin Daha Uygun?


Satın alma işleminiz için paket seçmek istiyorsanız doğal paylaşım sayınızı dikkate almalısınız. Eğer doğal paylaşım sayınız 50’den düşük ise 100 reblog ya da 250 reblog paketlerinden yararlanabilirsiniz. 1000 reblogunuz bulunuyor ise 2.500 reblog içeren paketten yararlanmanız gerekir.

Paylaşım Satın Alma İçin Hangi Gönderimi Seçmeliyim?


İstediğiniz gönderi için paylaşım satın alabilirsiniz. Ancak en iyi etki için zaten yüksek bir paylaşımı olan gönderinizi ve bunun yanında bir tane çok paylaşımı olmayan gönderinizi seçmeniz tavsiye edilir. Bu sayede iyi bir denge yakalayabilirsiniz.

Tumblr Paylaşım Satın Alarak Popüler Olabilir Miyim?


Satın almış olduğunuz paylaşımlar profilinizin değerlenmesine ve algoritma tarafından diğer kullanıcılara sunulmasını sağlar. Bununla beraber sizi daha çok kişi tanıyacak ve takip etmeye başlayacaktır. Yani çok daha kolay bir şekilde popüler olma şansını yakalarsınız.