Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Trovo Hakkında Sık Sorulan Sorular

Takipçi Satın Al

Hangi Ödeme Yöntemleri İle Trovo Takipçi Alabilirim?


Firmamız ödeme yöntemleri olarak oldukça ulaşılabilir yöntemlere sahiptir. Dilerseniz doğrudan telefon numaranız ile mobil ödeme yapabilir dilerseniz de istediğiniz bankadan firma bankasına havale – EFT yapabilirsiniz. Online ödeme de kredi ve banka kartı ile kolaylıkla yapılabilir.

Başkası Benim Hesabım İçin Takipçi Satın Alabilir Mi?


Satın alma işlemi sırasında sizden istenen kimlik bilgileri ile satın alma işlemi gerçekleştirilecek hesabın uyuşması beklenmez. Bu durumda dilerseniz başkası için siz satın alabilir, dilerseniz de başka bir kişi sizin için satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Farklı Hesaplarım İçin Takipçi Satın Alabilir Miyim?


Trovo takipçi paketlerimizi dilerseniz aynı dilerseniz de farklı hesaplar için kullanabilirsiniz. Eğer farklı hesap için satın alma yapmak istiyorsanız ödeme ekranı sırasında sizden istenen kullanıcı linki için satın almak istediğiniz hesabın linkini kullanmalısınız.

Günde Kaç Adet Takipçi Satın Alabilirim?


Firmamız bir gün içerisinde satın alınacak takipçi konusunda herhangi bir sınırlama sunmuyor. Gün, ay ya da hafta içerisinde istediğiniz kadar takipçiyi istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Tüm satın alma işlemleriniz en kısa sürede tamamlanır. 

Neden Trovo Türk Takipçi Satın Almalıyım?


Türkçe içerikler yayınlıyorsanız ve hedefiniz Türk kişiler ise mutlaka Türkçe takipçi satın almanız gerekir. Yabancıların sizi takip etmesi kafa karıştırıcı olacağı gibi Trovo algoritmaları da sizin yabancılara hitap ettiğinizi düşünür ve yabancılara önerir. 

Trovo Takipçi Paket Avantajlarınız Neler?


Trovo takipçi paketlerimizin içerisinde geniş takipçi aralığının yanında %100 Türk takipçi, yüksek kaliteli takipçiler, şifresiz ve anında işlem, 3D güvenli ödeme ve 7/24 hizmet sunan canlı destek gibi avantajlar da yer alıyor. 

Takipçi Satın Almam İzlenmelerime Etki Oluşturur Mu?


Takipçi satın almanız diğer kullanıcıların size çok daha kolay bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur. Bu nedenle de takipçi satın almak doğrudan olmasa da dolaylı bir şekilde izlenmelerinizin artmasına yardımcı olur. Bu izlenmeler doğal ve kalıcı olacaktır.

Trovo Takipçilerim Ne Kadar Sürede Yüklenir?


Satın almış olduğunuz takipçileriniz anında yüklenmeye başlar ancak tüm takipçiler 1 saat içerisinde doğrudan yansıtılmaz. Doğal bir görüm elde edilmesi için yüklemeleriniz zamanla yapılır ve 24 saat içerisinde tamamlanır.

Tek Seferde En Fazla Kaç Tane Trovo Takipçi Satın Alabilirim?


Web sitemizin içerisinde yer alan paketleri kullanarak tek seferde en fazla 25.000 takipçi satın alabilirsiniz. Ancak satın almak için bu tutar sizin için yetersiz ise yeniden satın alma işleminizi tekrarlayarak istediğiniz sayıya ulaşabilirsiniz.

Trovo Takipçi Satın Al Paketleriniz Neler?


Firmamız içerisinde sunulan takipçi paketlerimizin içerisinde 100, 250, 500, 750, 1.000, 5.000, 10.000 ve 25.000 takipçiler bulunan paketlerimiz yer alıyor. Tüm bu paketler içerisinde bütçenize ve beklentinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Canlı Yayın İzlenme Botu Satın Al

Satın Aldığım İzlenme Paketini İade Edebilir Miyim?


Satın almış olduğunuz paket hesabınıza başarılı bir şekilde iletilmiş ise iade edilemez. Ancak firmamız ya da teknik problemlerden kaynaklı yaşanan gecikmeler, hatalı göndermeler ve benzeri durumlarda iade hakkınız bulunur.

Yıllık Olarak Trovo Canlı Yayın İzlenme Satın Alabilir Miyim?


Yıllık olarak sunulan herhangi bir Trovo canlı yayın izleme paketimiz bulunmuyor. Ancak aylık paket satın alarak her ay paket yenilmesi yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz süredeki izlenme paketine ulaşmış olursunuz.

Firmanızdan En Az Kaç Tane Trovo İzlenme Satın Alabilirim?


Firmamız içerisinde yer alan tüm paket türlerinde en az 10 adet izleyici yer alır. Bu paket çok daha yeni başlayan ya da düşük bir başlangıç yapmak isteyen kişilere özeldir. Etkisi diğer paketlere göre daha düşüktür.

Satın Aldığım Trovo İzleyicilerim Ne Kadar Süre Yayında Kalır?


Satın almış olduğunuz izleyiciler yayınınız ne kadar süre açık ise o kadar yayında kalacaktır. Bu sınırlama yalnızca günlük izleyiciler için vardır. Günlük izleyiciler 24 saatten daha uzun süre yayınınızda kalamaz.

Firmanızdan Alabileceğim En Kapsamlı Trovo İzlenme Paketi Nedir?


Firmamızın sahip olduğu en kapsamlı Trovo izlenme paketi 1.000 aylık oto izlenme içeren paketimizdir. Bu paket dahilinde herhangi bir düşme yaşamadan 30 gün boyunca en az 1.000 izleyiciniz olacak demektir.

Trovo Canlı Yayın İzlenme Satın Alma İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?


Firmamız ödeme yöntemleri konusunda oldukça güvenli ve seçenekli yapıya sahiptir. Mobil ödeme, banka – kredi kart, havale ya da EFT ödeme yöntemlerinden hangisini isterseniz tercih edebilirsiniz. Tüm ödeme yöntemleri güvenlik önlemlerine sahiptir.

Aylık Olarak Trovo Canlı Yayın İzlenme Satın Alabilir Miyim?


Aylık olan paketlerimizin içerisinde ise 10, 25, 50, 100, 250 gibi düşük izleyicili paketlerimiz bulunuyor. Bunun yanında 500 ve 1.000 gibi yüksek izleyici sayısını da aylık olarak satın alabilirsiniz. 

Firmanızdan Alabileceğim Haftalık Trovo Canlı Yayın İzlenme Satın Alma Paketleri Neler?


1 hafta için satın alabileceğiniz paketlerimizin içerisinde 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500 ve 1.000 izleyicinin bulunduğu paketlerimiz yer alıyor. Tüm paketlerinizin içerisinde bulunan izleyiciler 7 gün boyunca açtığınız canlı yayınlara doğal bir görünüm ile gelecektir.

Kaç Adet Günlük Trovo Canlı Yayın İzlenme Satın Alabilirim?


Firmamızın sunduğu günlük paketlerin içerisinde 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500 ve 1.000 izleyici bulunan paketler yer alıyor. Bu paketlerin içerisinden istediğiniz paketi farklı yayınlarınız için satın alabilirsiniz. 

Trovo Canlı Yayın İzlenme Satın Al Paketleriniz Ne Kadar Süre İçin Alınabilir?


Sitemiz tarafından sunulan Trovo izlenme paketleri günlük, aylık ve haftalık olarak satın alınabilir. Her bir süre için ise farklı izlenme sayısının bulunduğu paketler yer alır. 10, 25, 50, 75, 100 ve 250 gibi izleyici bulunan birçok paket türünden yararlanabilirsiniz.