Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Tinder Hakkında Sık Sorulan Sorular

Plus Kodu Satın Al

Tinder Plus Kodu Alırken Size Güvenebilir Miyim?


Bütün işlemleriniz faturalandırılmakla beraber, 7 / 24 destek sunmaktayız. Yapacağınız ödemeleri dilediğiniz şekilde yapabilir, 3D güvenceli olarak tamamlayabilirsiniz.

Tinder Plus Kodu Satın Almak İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?


Firmamızın sağlamış olduğu mobil ödeme, kredi – banka kartı ve havale – EFT ödeme yöntemleri Tinder Plus paketleri için kullanılabilir. Sizin için en uygun olan ödeme yöntemini seçerek birkaç dakika içerisinde satın alma işleminizi güvenle tamamlayabilirsiniz. İşleminiz sonrasında dilerseniz %18 KDV farkı ile fatura alabilirsiniz.

Tinder Plus Üyeliğine Sahip Olmalı Mıyım?


Tinder Plus üyeliği normal üyeliğin yanında çok daha fazla avantajlara sahip olan bir üyelik türüdür. Eğer sıkı bir Tinder kullanıcısı iseniz sınırlamalardan kurtulmak için mutlaka Plus ya da Gold üyeliklere sahip olmanız gerekir. Böylece Tinder eğlenceniz hiçbir zaman yarıda kalmaz.

Tinder Plus Kodum Ne Kadar Sürede Gelir?


Satın alma işleminiz tamamlanır tamamlanmaz site yoğunluğuna bağlı olarak 1 saniye ile 1 dakika içerisinde kodunuzu alabilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu kodlar kapsamında hızı kendisi için öncelik tutar. Kodunuzun size iletilmesi için e-posta adresini ve internetinizi kontrol etmeniz gerekir.

Tinder Plus İçin Yeni Bir Üyelik Mi Açmalıyım?


Var olan üyeliğiniz için doğrudan kodunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Her bir kod için yeniden üyelik açmanıza gerek kalmaz. Üyeliğinizin içerisinde yer alan promosyon kodu bölümünü kullanarak kodunuzu üyelikte aktif edebilirsiniz.

Satın Aldığım Tinder Plus Kodunu İade Edebilir Miyim?


Satın almış olduğunuz kodu henüz kullanmamış iseniz iptal edebilirsiniz. Ancak aktif hale getirilmiş ve kullanılmaya başlanmış kodların iptal edilmesi mümkün olmayacaktır. Eğer kodunuz ile ilgili bir problem var ise canlı destek ile görüşebilirsiniz.

Tinder Plus Üyeliğimi Ne Zaman Aktif Edebilirim?


Tinder Plus kodunuzu aldığınız her an aktif ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Aktivasyon için Tiner web sitesinde üyeliğinize giriş yapmalı ve promosyon kodu bölümünüze size verdiğimiz kodu yazmalısınız. Dilediğiniz zaman aktivasyon yapabilirsiniz ancak olası iptal durumlarını engellemek için 24 saat içerisinde aktivasyon yapmanız tavsiye edilir.

Neden Sizden Tinder Plus Kodu Satın Almalıyım?


Firmamızın içerisinde yer alan Tinder Plus kodu hem güvenilir bir yapıya sahiptir hem de çok daha uygun fiyatlar ile size sunulur. Firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında aynı kapasite ve değerdeki hesaba çok daha uygun fiyatlar ile ulaşmış olursunuz.

Tinder Plus Kodu %100 Çalışıyor Mu?


Firmamızın sunmuş olduğu kodlar %100 çalışma garantilidir. Eğer herhangi bir çalışmama durumu olur ise canlı destek ekibi ile görüşerek sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Bu kodlar rastgele oluşturulan kodlar değillerdir. Firmamız sizlere çalışması konusunda güvence sunar.

Tinder Plus Kodu Paket İçeriğiniz Nedir?


Tinder Plus kodu paketimiz içerisinde 6 ay geçerli yalnızca 1 hesap için üyelik kodu yer alır. %100 garantili olarak sunulan bu kodlarımızın %100 kalıcılığı bulunuyor. Anında hesabınızı aktif ederek siz de Tinder ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Gold Kodu Satın Al

Tinder Gold Üyeliğe Sahip Olmalı Mıyım?


Tinder içerisinde sınırsız etkileşime sahip olmak, dilediğiniz kişi kadar seçim yapmak ve benzeri ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız mutlaka Gold üyeliğe sahip olmanız gerekir. Bunun için ise web sitemizde yer alan uygun fiyatlı paketleri tercih edebilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Tinder Gold Paketi Satın Alabilir Miyim?


Firmamız ödeme yöntemleri içerisinde mobil ödeme seçeneğini de barındırır. Yani dilediğiniz Tinder Gold üyelik paketini satın almak için mobil hattınızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz de firmamızda yer alan online ödeme ve banka havale – EFT ödeme yöntemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşabilirim?


Herhangi bir soru, sorun, öneri ya da problem için web sitemizin içerisinde yer alan canlı destek ekibimizi kullanabilirsiniz. Whatsapp ve çağrı için ise 0551 058 59 99 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Mail adresimiz ise seiryudigital@gmail.com şeklindedir.

Tinder Gold Kodumu Bir Başkası Kullanır Mı?


Size verilmiş olan kod yalnızca size özeldir. Bir başkası ile paylaşmanız gibi durum söz konusu olmayacaktır. Ancak dilerseniz siz satın almış olduğunuz kodu bir başkasına verebilirsiniz. Her 1 kod yalnızca 1 hesap için kullanılabilir.

Tinder Gold Kodumu İade Edebilir Miyim?


Tinder kodunuzu satın aldıktan sonra kullanmadıysanız iptal edebilirsiniz. Bu durumda kodun kullanımı kaldırılır. Ancak kodunuzu aktif bir hale getirdiyseniz ve kullanmaya başladıysanız iade edilmesi mümkün olmayacaktır. Kullanılan kodlar geri alınamaz.

Tinder Gold Kodumu Ne Zaman Aktifleştirebilirim?


Kodunuzu teslim aldıktan hemen sonra aktifleştirebilirsiniz. Tüm aktifleştirme işlemlerinin olası problemlerin önüne geçilmesi için 24 saat içerisinde yapılması tavsiye edilir. 24 saat içerisinde aktifleştirme olmazsa kodun aktifliği kaybolabilir. Bu nedenle dikkatli olunması gerekir.

Tinder Gold Kodunu Dışarıdan Satın Almam Sorun Olur Mu?


Tinder Gold kodunuzu her yerden satın almak güvenilir değildir ancak firmamız %100 uyumlu ve çalışan Tinder kodları sağlar. Böylece yapmış olduğunuz satın alma işlemi hesabınız ve üyeliğiniz için herhangi bir problem oluşturmayacaktır.

Aldığım Tinder Gold Kodu Ne Kadar Süre İçin Geçerli Olacak?


Satın almış olduğunuz kod 1 ay için geçerliliğini koruyacaktır. Bir ayın sonlanması durumunda ise yeniden kod satın alarak yeniden Gold üyeliğe sahip olabilirsiniz. Ancak aynı anda iki adet kod satın almanız tavsiye edilmez keza aynı günde başlayıp aynı günde biten iki koda sahip olursunuz.

Tinder Gold Kodu Paket İçeriğinizde Ne Var?


Satın almış olduğunuz Tinder Gold paketi içerisinde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz hesap kodu bulunuyor. Bunun yanında %100 garantili işlem, %100 kalıcı kod, 3D güvenli ödeme ve 7 gün 24 saat aktif canlı destek ekibimizden de yararlanabilirsiniz.

Tinder Gold Kodu %100 Çalışır Mı?


Firmamız Tinder Gold için sunmuş olduğu kodlarda %100 çalışma garantisi veriyor. Satın almış olduğunuz kodlar tamamen sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Olası bir teknik aksaklık durumunda canlı destek ile görüşerek sorununuzun düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.