Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Shazam Hakkında Sık Sorulan Sorular

Takipçi Satın Al

Shazam takipçi satın alma hangi sistemler üzerinden yapılır?


Shazam takipçi satın alma kolay bir işlem olmasının yanı sıra bunun için değişik birçok yöntemi tercih etmek mümkündür. Tabi ki güvenli ve hızlı olmasından ötürü kredi kartı her daim öne çıkar. Tek bir türü değil, Master ve Visa gibi tüm versiyonlarını kullanabilirsiniz. 

Zamanla takipçi sayım düşer mi?


Hayır bu şekilde bir düşme olmaz. Takipçiler gerçek ve organik olmasının yanı sıra ilgili takibi yaptıktan sonra kalıcı hale gelirler. Bu sayede yeni kullanıcıların sizin hesabınızı takip edebilmesinin önünü sonuna kadar açmış olursunuz. 

Takipçiler bot mudur?


Mevcut takipçiler hiçbir şekilde bot değildir. Bunlar gerçek kullanıcılar olarak dikkat çekerler. İsteğe göre hem Türk hem de yabancı opsiyonlar sunulur. Bunların arasından hiçbir sorun olmadan dilediğiniz gibi seçim yapma hakkınız vardır. 

Bu sayede nasıl popüler olurum?


Shazam takipçi satın almak her zaman popüler olma yolunda atılmış olan çok büyük bir adımdır. Çünkü ne kadar çok takipçiniz söz konusu ise diğer kullanıcılar tarafından o kadar kolay bir biçimde dikkate alınırsınız. Bu durum yeni insanların sizi takip etmesi, hesabınızın ilgi toplaması ve büyümesi demektir. 

Shazam takipçi satın alma işlemi basit midir?


Hem basit hem de çok güvenli olmasından dolayı Shazam takipçi satın alma rahatlıkla tamamlanabilir. Ara yüzü son derece sade ve kullanıcı dostu olan sitemize girmeniz gerekiyor. Bunun ardından ise takipçi paketlerimizin arasından seçim yapmalısınız. Talep edilen bilgilerin yazılması ve onaylanması kesinlikle yeterlidir. 

Ne zaman takipçi satın alabilirim?


Shazam takipçi satın alma işlemini canınızın istediği her gün ve her saat rahatlıkla yapmanız mümkündür. Buna hem hafta sonları hem de hafta içi dahildir. 24 saatlik zaman dilimi içinde talimat verilir.

İşlem süresi var mıdır?


Hızlı bir işlem süresi söz konusu olmasından ötürü zaman kaybı veya benzeri şeyler yaşanmaz. Anlık olarak paranın ödenmesi gerçekleştirilir. Takipçilerin yüklenme zamanı ise farklılık arz eder. 

Shazam takipçi satın alma sırasında güvenlik sorunu çıkar mı?


Hayır. Bir güvenlik sorununun ortaya çıkması söz konusu olmamakla beraber bunun için firmamızın aldığı birden çok sistem vardır. Bunlar hem 3d secure hem de 256 bit olarak dikkat çeker. 

Olası sorunlarda ne yapmam lazım?


Herhangi bir sorun söz konusu değildir. Ancak anlamadığınız bir durum olursa bunun için her daim canlı yardım alanı üzerinden bizimle dilediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz. Bu sistemin tüm saatlerde ve günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Whatsapp opsiyonu daha farklı bir seçenektir. 

Satın almada hangi cihazlar kullanılabilir?


Shazam takipçi satın alma denildiği zaman bunun farklı birçok cihaz üzerinden tamamlanması noktasında bir sorun yoktur. Her daim ilk akla gelen bilgisayarlardır. Tabi ki mobil cihaz uyumu da mevcuttur. Buna göre tabletler veya cep telefonları üzerinden satın alma tamamlanır. 

Dinlenme Satın Al

Shazam dinlenme satın alma için şifre vermem gerekiyor mu?


Hiçbir zaman şifrenin verilmesine ve ilgili parolanın bizimle paylaşılmasına gerek yoktur. Bu açıdan bakıldığı zaman hesap güvenliğinin çok başarılı bir biçimde sağlanmış olduğunu ifade etmek lazım. 

Olası bir sorunda hangi iletişim sistemlerini kullanabilirim?


Shazam hesabına dair dinleme satın almak isteyenlerin merak ettiklerini firmamıza sunmaları konusunda bir engelleme olmadığından bu durum büyük bir avantaj sağlar. Bunu her zaman Whatsapp hesabı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon iletişimi de söz konusudur. 

Satın aldığımı diğer kullanıcılar anlar mı?


Shazam dinlenme satın alma özel ve kolay bir işlem olmasının yanı sıra bunun anlaşılması gibi bir durum söz konusu değildir. Her şey tanımlanmış olan kriterlere uygun bir biçimde yapılır. 

Dinlenme özellikleri nelerdir?


Shazam dinlenme satın alma sonrasında edinilmiş olan bu dinlenmelerin premium hesap üzerinden yapılmış olduğunun hemen altını çizmek lazım. Bunun yanı sıra yüzde yüz gerçektir. Bu durum hesabınızda bir olumsuzluğun ortaya çıkmasını rahatlıkla engeller. 

Shazam dinlenme satın alma işlemlerini nasıl yapabilirim?


Her zaman özel tasarlanmış olan sitemize erişim sağlanmasının ardından işlem için hesabınızın ismini girmeniz gerekiyor. Bunun haricinde satın alınacak dinleme sayısı tanımlanmalı ve ödeme bilgileri de girilmelidir. 

Bu işlemi yaparsam hesabıma zarar gelir mi?


Shazam hesabınızın korunması noktasında bu işlem üzerinden hiçbir zarar gelmez. Yasal, kurallara uygun ve belli kriterlerin baz alınmış olduğu özel bir süreç olarak dikkat çeker. İşletmenin buna müdahale etmediğini de eklemek gerekiyor. 

Shazam dinlenme satın alma avantajları nelerdir?


Özellikle bu platform yeni sanatçılar için büyük bir avantaj demektir. Bu sayede alınmış dinlenme ile dikkat çekmek mümkündür. Çünkü birçok kişinin bakmış olduğu ilk şey bir şarkının ne kadar dinlenmiş olduğudur. Bunun ardından hesabınızı gören, takip eden ve sizinle iletişime geçen kişi sayısı artacaktır. 

Ödeme işlemleri zaman alır mı?


Hızlı olan ödeme işlemleri zaman almamasından dolayı bu durum kullanıcılar açısından büyük bir avantaj olarak dikkat çeker. Anlık olarak paranın çekimi çok güvenli bir biçimde yapılır. Bunun ardından dinlemeler kısa bir süre içinde hesabınıza yüklenir. 

Shazam dinlenme satın alma için hangi ödeme sistemleri kullanılır?


Firmamız 3d secure sistemine dayalı olarak bilinen ödeme yöntemlerini kabul eder. İlgili hizmetin alınabilmesi için resmi site erişimi sonrasında istenen bilgileri dikkatli şekilde kutucukların içine yazmanız lazım. Bunun ardından bankanın yollayacağı şifrenin girilmesi sonrasında süreç sona erer.

Satın alma sonrasında iletişim kurabilir miyim?


Shazam platformuna özel olarak sunulan dinleme satın alma işleminden sonra her konuda bizimle iletişime geçmeniz söz konusudur. Bunun için canlı yardım butonunu haftanın her saati ve günü kullanma konusunda bir sorun yoktur. Aynı zamanda özel bir Whatsapp hattımız da vardır.