Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Netflix Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hesap Satın Al

Satın Aldığım Üyeliğimi İptal Edebilir Miyim?


Eğer üyeliğiniz size tamamen sorunsuz bir şekilde ulaşmışsa ve üyeliğiniz aktif hale getirilmiş ise üyeliğin iptal edilmesi mümkün olmayacaktır. Ancak üyeliğinizi henüz kullanmadıysanız ya da üyeliğiniz konusunda problem oluştu ise iptal işleminiz gerçekleştirilebilir. Bu durumda size sunulan kod ve üyelik kullanıma kapatılır.

Firmanızdan Aldığım Netflix Üyeliğinde Ne Fark Yer Alır?


Firmamız aracılığı ile sunulan üyeliklerde herhangi bir üyelik farkı bulunmaz. Yalnızca çok daha uygun fiyatlara çok daha yüksek kalitedeki hesapları sizlere sunuyoruz. Bu hesaplar özel yazılım sayesinde ekstra güvenlik önlemleri bulunan ve Netflix ile %100 tamamen kusursuz uyum sağlayan hesaplardır.

Netflix Hesabımın Şifresini Sizinle Paylaşmam Gerekir Mi?


Satın alma işleminiz ya da hesabınızın aktif hale gelmesi için bizimle hiçbir şekilde şifre paylaşmanıza gerek yoktur. Firmamız yalnızca size hesap için size özel bir hesap sağlayacaktır. Bu hesabı kullanmak normal bir Netflix hesabını kullanmaktan farksız olacaktır.

Satın Alma Ve Hesap Kullanım Konusunda Sizden Nasıl Destek Alabilirim?


Web sitemizde yer alan canlı destek ekibimizi kullanarak dilediğiniz zaman sorularınızı ve sorunlarınızı uzman ekibimize danışabilirsiniz. Dilerseniz 0551 058 59 99 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. İsteyen kişiler ise Seiryudigital@gmail.com mail adresini kullanabilir.

Sitenizde Yer Alan Netflix Hesapları İle İstediğim İçeriğe Ulaşabilir Miyim?


Firmamız ile aldığınız Netflix paketleri ile ulaşabileceğiniz içerikler Netflix platformu içerisinde yer alan tüm içerikler olacaktır. Yani firmamızdan alınan hesaplarda herhangi bir sınırlama, kısıtlama ya da rastgele içeriklerin yer alması gibi bir durum söz konusu değildir.

Hesabımı Başka Birisi İle Mi Paylaşacağım?


Sizlere sunulan Netflix hesaplarımız yalnızca size özeldir. Başka bir kişi ile paylaşmanız, rastgele kişiler ile ortak olmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Normal bir Netflix hesabı kullanılır ise hesabınız aynı içerik ve yeterliliklere sahip olacaktır.

Satın Aldığım Hesap Kaç Kişi Tarafından Kullanılabilir?


Firmamızın sizlere sunduğu Netflix hesabı içerisinde 4 farklı kullanıcı oluşturulabilir. Bu kullanıcıları dilerseniz kendiniz dilerseniz de başka kişiler için oluşturabilirsiniz. Kullanıcı profillerinin farklı olması hesabın farklı olduğu anlamına gelmez.

Satın Aldığım Netflix Hesabını Nasıl Aktif Edebilirim?


Satın aldığınız hesabın kullanılabilmesi için ilk olarak e-posta adresinize bir kod gönderilir. Kodu netflix.com adresi içerisinde “Hediye – Promosyon Kodu” bölümüne yazmanız gerekir. Daha sonra “Uygula” diyerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Netflix Paketlerinizin İçerisinde Neler Yer Alıyor?


Firmamız olarak sunduğumuz paketlerin içerisinde sizlere 1 adet hesap sunuyoruz. Bunun yanında %100 kalıcı hesaplarımız içerisinde full ya da UHD kalitedeki içeriklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Garantili hesaplarımızın sonradan kapatılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Neden Netflix Hesabımı Sizden Almalıyım?


Firmamız olarak sizlere çok daha uygun fiyatlı Netflix hesapları sunuyoruz. Herhangi ekstra bir ücret talep etmeden dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz Netflix hesaplarını avantajlar ile sitemizden alabilirsiniz. Bu satın alma işlemi sayesinde istediğiniz dizi ve filmlere çok daha ucuza ulaşabilirsiniz.