Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Google Hakkında Sık Sorulan Sorular

Maps Yorum Satın Al

Google Maps yorum satın alma, kimler için geçerlidir?


Google Maps yorum hizmeti marka, firma ya da herhangi bir işletme ile ilgilenen kişilerin Google arama motorunda ilk sıralarda görünmesini sağlamak amacıyla kullandığı hizmettir. Sizin de kendi firmanız ya da markanız varsa Google Maps yorum hizmeti ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. 

Google Maps yorum hizmetinde yapılan yorumlar için nelere dikkat ediliyor?


Google Maps yorum hizmetinde, karşıda gerçekten müşteri varmış da haritanıza yorum yapıyormuş gibi davranarak işlemler yapılır. Gerçek yorumlar olmasına özen gösterilmektedir. Kullanıcılar gerçek olduğu için yorumlarda aynı kalitede sunuluyor. Yani burada riskli bir işlem olmaz.

Google Maps yorum hizmetinde yurtdışından ödeme yapabilir miyim?


Google Maps yorum hizmetinde, dilerseniz kredi ya da banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Yurt dışından ödeme, bu şekilde kabul edilir. Ödemeyle alakalı merak ettiğiniz konular varsa alanında uzman finansal ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. 

Google Maps yorum hizmetinde yabancı yorum var mı?


Google Maps yorum hizmetinde, kişisel tercihinize bağlı olarak yabancı yorum yapılabilir. Fakat genellikle Türkçe yorumlar çok daha dikkat çeker. Türkçe yorumlarla beraber, Türkçe isim ve soy isim kullanılır. Bunların her biri, paket içeriğine dahildir ve sizin kararınıza göre uygulanır. 

Google Maps yorumlar ile harita sıralamam yükselir mi?


Seiryudigital platformunda, Google Maps yorum hizmetinde kullanılan yöntemler uzun yılı aşkın zamandır müşterilerin harita sıralamalarını yükseltmektedir. Yorumlarda anahtar kelime bulunduğu için harita sıralamalarına olumlu etki ediyor. 

Google Maps satın alınan yorumları gerçek mi?


Kesinlikle, evet. Google Maps yorum hizmetinde, yorumların her biri gerçektir. Kişiler Görev sistemiyle organik ve gerçek yorum olduğundan dolayı kullanıcılar tamamen kendi istekleriyle yorum ve yıldız verirler. Gerçek kullanıcıların profilleri yer alır. Dışarıdan herhangi bir kişinin, bu yüzden anlaması da mümkün değildir. 

Google Maps yorum satın almada raporlama var mı?


Google Maps yorum satın alacağınız esnada ve çalışma sonrasında hangi yorumun ne zaman yazıldığına dair tarafınızla rapor paylaşılır. Sistemimiz müşteri memnuniyetini önemseyerek, işlemlerini sunar. Raporlama işlemi, yapılan işlemlerden emin olmanız adına gerçekleşir. 

Google Maps yorum hizmetinde destek var mı?


Google Maps yorum satın alırken merak ettiğiniz detaylar, kafanıza takılan soru işaretleri ya da öğrenmek istedikleriniz varsa burada alanında uzman ekibimiz 7/24 aktiftir. Sizinle her daim iletişime geçer. Merak ettiklerinizi buradan öğrenip, öncesinde bilmeniz size avantaj getirir. 

Google Maps yorum hizmetinde yorumlar nasıl yazılıyor?


Google Maps yorum hizmetinde, dilerseniz yapılması istenen yorumlara siz karar verebilirsiniz. SEO çalışmalarına uygun işlemlerle, ekibimizle tecrübeli bir şekilde yorumlar oluşturur. Tamamen sizin kişisel kararınıza bağlıdır. SEO odaklı yapılan çalışmalarda, anahtar kelimeler kullanılıyor. 

Google Maps yorum satın aldıktan sonra yorumlar silinir mi?


Google Maps yorum satın alma hizmetinde, yapılan yorumların her biri gerçektir. Yorumlar sonradan silinmez. Seiryudigital platformumuzda çalışmalar, kalite odaklı gerçekleşmektedir. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yorumlar kalıcı bir şekilde bulunur. 

Google Maps Yorum Satın Almak Yasal Mı?


Google Maps için sunmuş olduğumuz yorumlarda yasa dışı olmasına neden olacak bir işlem bulunmuyor. Yalnızca belirtmiş olduğunuz harita linki için farklı kullanıcılardan yorum satın almış olursunuz. Firmamız kurumsaldır ve tüm işlemlerimiz yasalara uygundur.

Bir Başkası Benim İçin Google Maps Yorum Satın Alabilir Mi?


Satın alma işleminiz sırasında sizden yalnızca harita linkinizi ve kişisel bazı bilgilerinizi istiyoruz. Bu bilgiler ile harita linkinin sahibi olan kişinin eşleşmesi gibi bir şartımız bulunmuyor. Yani istediğiniz kişi için yorum alabilir ya da başkası sizin için yorum kullanabilir. 

Google Maps Yorum Satın Aldığım Anlaşılır Mı?


Firmamız tarafından oluşturulmuş olan tüm yorumlar oldukça gerçekçi bir görünüme sahiptir. Bu nedenle dışarıdan bakan hiç kimse sizin yorum satın aldığınızı anlayamaz. Profesyonel ve özgün olan yorumlarımız ismi, soyismi, profil fotoğrafı bulunan hesaplar tarafından paylaşılır. 

Yorumları Beğenmezsem Revize Yaptırabilir Miyim?


%100 müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, beğenilmeyen yorumların değiştirilmesine izin verir. Özellikle oluşturulmasını istediğiniz bir yorum türü bulunuyor ise doğrudan bizimle iletişime geçerek istediğiniz içeriğe uygun bir yorum yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ancak tekrar tekrar revizyon yapılamayacaktır. 

Satın Aldığım Yorumları İptal Edebilir Miyim?


Yorumlar geri silinebilir olduğu için satın almış olduğunuz yorumları iptal edebilirsiniz. Ancak iptal durumda iptal ettiğiniz pakete ilişkin tüm yorumlar silinir. Bu da sizi ziyaret eden potansiyel müşterileriniz ya da rakipleriniz tarafından fark edilebilir. İptal işlemi gerçekleştirmeniz önerilmez.

Ne Kadar Sıklıkla Google Maps Yorum Satın Almalıyım?


Doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız günlük ya da haftalık olarak yorum satın almanız tavsiye edilir. Sık aralıklar ile 5 – 10 yorum içeren paketlerimizi kullanabilirsiniz. Bu sayede firmanız için süreklilik elde etmiş olursunuz. 

Google Maps Yorumlarım Kaç Günde Gelir?


Firmamız satın alma işleminizin hemen ardından hesabınıza yönlendirilmeye başlanır. 24 saat içerisinde satın almış olduğunuz tüm yorumlar aktarılır. Günlere bölünmeden aktif bir görünüm sağlanır. Böylece işletmeniz popüler olarak görülür. 

Google Maps Yorumlarımı Yapanların Profil Fotoğrafı Olacak Mı?


Üstün kalite anlayışını kendine prensip olarak edinmiş firmamız, profil fotoğrafı olan hesaplar ile yorumlarınızın yapılmasını sağlıyor. Türkçe isim ve soy isime sahip olan tamamen doğal görünümlü kişiler Google işletmeniz için yorum yapacaktır.

Google Maps Yorumlarım Otomatik Mi Oluşturulur?


Firmamız dilerseniz işletmenize uygun olarak otomatik yorumların yapılmasını, dilerseniz de yorumlarınızı özel bir ekibimizin düzenlemesini sağlar. Yorumların tamamı özgündür, aynı yorumlar tekrar tekrar kullanılmaz. Gerçek kişiler tarafından yapılmış yorumlar gibi görünür.

Google Maps Yorum Hizmeti Paketleriniz Neler?


Firmamız olarak sizlere 5, 10, 25 ve 50 maps yorum sunan paketlere sahibiz. Sizin için en uygun olan paketi satın alarak istediğiniz şekilde yorumlarınızı elde edebilirsiniz. Eğer yorum sayısı yeterli gelmez ise istediğiniz kadar yorum satın almaya devam edebilirsiniz.

Maps Pin Satın Al

Google Maps pin satın alma işleminde paketler uygun mu?


Google maps pin satın alacağınız zaman, paketlerimizin her biri bütçeye uygundur. Siz de, paketleri inceledikten sonra bütçenize uygun ödemenizi yapabilirsiniz. Burada sistemimiz, firmanızın ihtiyaçlarına yönelik bilgilendirmeyi tarafınıza iletir. 

Google Maps pin satın al paketlerinde canlı destek var mı?


Evet, canlı destek 7/24 aktif bir şekilde çalışmalarını sergilemektedir. Google maps pin satın alma paketleri konusunda öğrenmek istedikleriniz varsa tarafınızı bilgilendirir. Merak ettiğiniz detaylara, canlı destekle cevap bulabilirsiniz. Böylelikle müşteri memnuniyeti önemsenen hizmetlerden faydalanmanız mümkün. 

Google Maps pin satın aldıktan sonra risk var mı?


Google maps pin satın alma işleminden ilk kez yararlanacak olan kişiler, riskli bir durum var mı sorusuna cevap aramaktadır. Seiryudigital olarak sunmuş olduğumuz her bir hizmetimizde garanti telafi mevcuttur. İçiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Risk durumu dışında, avantajlı yanları sunuluyor. 

Google Maps pin satın alma paketi kim için geçerlidir?


Google maps pin satın alma paketleri işletme, firma ya da herhangi bir kurumu bulunan kişilerin yararlanabileceği paketlerdir. Kendinize ait işletmeniz varsa hizmetimizden yararlanarak, işletmenizin diğer rakiplerinizden çok daha önüne geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Google Maps pin satın alma işlemlerinde ödemede problem yaşar mıyım?


Google maps pin satın alma işlemlerinde, ödemede en ufak bir problem yaşanılmaz. Mobil ödeme, EFT ve havale geçerlidir. Kendinize en uygun olanını tercih ederek ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme de, üst düzey güvenlik önlemleri alındığından dolayı müşteri memnuniyeti burada önemseniyor. 

Google Maps pin paketlerinde garantili hizmet var mı?


Kesinlikle, evet. Google maps pin satın al paketlerinden yararlanacağınız zaman garantili hizmet mevcuttur. Olası problemlerde çözüm odaklı yaklaşımlar, anında telafi ile beraber sağlanır. Öğrenmek istedikleriniz varsa burada tarafınız bilgilendirilir. 

Google Maps pin satın aldıktan sonra paket ne kadar sürede tanımlanır?


Google maps pin paketinden yararlandıktan sonra ödemeniz ile beraber hızlı işlem garantisi mevcuttur. Müşteriler bekletilmeden, hesaba tanımlama gerçekleşir. Ödeme ile birlikte, hızlı işlem aynı zamanda anında paket teslimi Seiryudigital olarak firmamızda sunuluyor. 

Google Maps pin satın alma işlemi firmama güveni artırır mı?


Google maps pin satın alma işleminden yararlandıktan sonra müşterilerinizin firmanıza olan güveni kesinlikle artacaktır. Firmanız çok daha tanınır olur. Bu durum, kullanıcılar açısından güven olgusunu getirecektir. Sizin firmanızın, diğer rakiplerinin önüne geçmesini istiyorsanız faydalanabilirsiniz. 

Google Maps pin satın almadan önce paket önerisi yapılıyor mu?


Google maps pin satın almadan önce sistem sizinle iletişime geçer. Burada detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Tarafınıza öneri yapılmaktadır. Öneriler, size uygun geldiyse ödemeniz ile beraber hesabınıza tanımlanır. Yani ekibimiz bu konuda yardımcı olacaktır.

Google Maps pin satın almak tavsiye ediliyor mu?


Google maps pin satın almak, Seiryudigital bünyesinden gerçekleştirileceği sürede çoğunluk tarafından tavsiye edilmektedir. Kendinize ait firma ya da markanız varsa avantajlı yanlarını kısa bir süre içerisinde görmeniz mümkün.

Pin Kodu Çalışmazsa Ne Yapmalıyım?


Firmamız aracılığı ile satın almış olduğunuz kod çalışmaz ise canlı destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Ancak burada bahsi geçen çalışmama, kodun tanımlanamamasıdır. Kodunuz tanımlanırsa ancak askıya alınırsa firmamız paketine göre yeniden talep oluşturabilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemleri İle Pin Kodu Satın Alabilirim?


Firmamız müşterilerin ödeme yöntemleri konusunda rahatlık elde edebilmesi için üç farklı yönteme sahiptir; mobil ödeme / kredi – banka kartı / havale – EFT. Bu ödeme yöntemlerinden istediğinizi seçerek güvenli bir şekilde ödeme adımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Google Pin Kodu Paketlerinizin İçeriği Neler?


Google haritalar pin kodu paketlerimizin içerisinde telafisiz 1 ve 3 pin kodu paketleri yer alır. Bunun yanında telafisi bulunan 1 ve 3 pin kodunun bulunduğu paketlerimiz de vardır. Tüm paketlerimizde kod anında teslim edilir ve anında onay alırsınız.

Aktifleştirdiğim Pin Kodunu İptal Edebilir Miyim?


Bir pin kodu satın alınıp kullanıldıktan sonra iade edilemez. Keza firmamız herhangi bir problem yer almıyor ise açılmış ve kullanılmış kodları yeniden kullanamaz. Ancak kodunuz problemli ise, çalışmıyorsa ya da benzeri durumlarda iade hakkına sahipsinizdir. 

Google Maps Pin Kodu Ne Zaman Gelir?


Satın alma işleminizi tamamlamanızın hemen ardından pin kodunuz mail adresinize anında gönderilir. Gönderilen pin kodunu ise dilerseniz hemen dilerseniz de birkaç saat içerisinde kullanarak anında hesabınız için onay alabilirsiniz. Böylece uzun süre bekleme sürecinden kurtulmuş olursunuz.

Pin Kodları %100 Çalışır Mı?


Firmamız ile sunulan pin kodları çalışma olarak %100 etkindir. Ancak Google kimi hesapları askıya alabilir. Yani pin kodunuz çalışsa dahi Google hesabınızı askıya alarak işleminizi yapmanıza engel olabilir. Bu duruma karşın telafili paketlerimizi kullanmanız tavsiye edilir.

Google Haritalar Pin Kodum Askıya Alınırsa Ne Yapmalıyım?


Sizlere sunmuş olduğumuz pin kodunuz askıya alınır ise yalnızca telafili paket türünü satın almış olan kişiler canlı desteğe başvurarak yeni pin kodunu talep edebilir. Ancak yeni pin kodu verimi 1 kereye mahsustur. 

Google Haritalar Pin Kodu Paketini Ne Sıklıkla Almalıyım?


Sizlere vermiş olduğumuz pin kodları kalıcıdır. Yani belirli bir süre sonra kodun etkisiz hale gelmesi, yeniden alınması gerekmesi ve benzeri durumlar ile karşılaşmazsınız. Bu nedenle bir kere satın alma işlemi sizin için yeterli olacaktır.

Hangi Google Haritalar Pin Kodu Paketini Seçmeliyim?


Kaç adet işletmeniz ya da kaç adet link için pin koduna ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurarak 1 ila 3 pin bulunan paketlerimizi seçebilirsiniz. Bütçenize uygun olarak telafili ya da telafisiz olan paketlerden birini almalısınız. Telafili paketler olası aksilik durumlarında sizin için daha uygun fiyat sunar.

Google Haritalar Pin Kodu İçerisinde Telafi Nedir?


Firmamızın paketleri içerisinde yer alan telafili paketlerin kapsamında, eğer satın almış olduğunuz pin kodu askıya alınırsa telafi olarak almış olduğunuz pin kodu sayısı kadar yeni pin kodu verilir. Bu sayede ikinci kere deneme şansı elde etmiş olursunuz. 

Harita Kaydı Satın Al

Google Harita Firma Kaydı Seçenekleriniz Neler?


Firmamız günümüzde yalnızca 1 adet paketin sunulmasını sağlıyor. 1 yıllık abonelik olarak satılan paketimiz; Google, Yandex, Apple, Here, Zomato, Forsquare ve Swarm içerisinde lokasyon ve işletme kaydı yapılmasını sağlıyor. 

Hangi Ödeme Yöntemleri İle Google İşletme Kayıt Paketi Satın Alabilirim?


Firmamız sizlere mobil ödeme, kredi kartı – banka kartı ve havale – EFT ödeme yöntemleri ile paket satın alma fırsatı sunar. Dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek 3D güvenli ödeme işlemlerimizden yararlanabilir, hızlı bir şekilde ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Satın Alma İşlemim Sonrasında Herhangi Bir Problem İle Karşılaşırsam Ne Yapmalıyım?


Satın alma işleminiz sonrasında olası tüm soru ve sorunlarınız için canlı destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman görüşmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz seiryudigital@gmaill.com ya da 0551 058 59 99 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Google Dışında Nerede İşletme Kaydı Oluşturabilirim?


Zomato, Forsquare ve Swarm gibi kişilerin konum paylaşması ve konum hakkında yorum yapması amacıyla kurulmuş sosyal platformlarda da sizlere işletme kaydı oluşturuyoruz. Bunun yanında Apple, Yandex, Here ve benzeri haritalarda da işletmeniz için harita kaydı oluşturuyoruz.

Kendim Google İşletme Kaydı Yapabilir Miyim?


Google içerisinde yer alan işletme kaydınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Ancak işletme kaydınızın başarılı bir şekilde üst sıralarda çıkması için etkili bir kayda sahip olmanız gerekir. Bunun yanında firmamız yalnızca Google değil farklı birçok alan için profesyonel bir şekilde işletme kaydı oluşturulmasını sağlar.

Neden Google’da İşletme Kaydı Yaptırmalıyım?


Eğer işletmeye sahipseniz ve herhangi birinin ilgili aramalarında işletmenizin öne çıkmasını istiyorsanız Google işletme kaydı yaptırmanız gerekir. Bu işletme kaydı sayesinde mağazanızı ya da mağaza içeriklerinizi bulmak isteyen bir kişi işletmenizin tam adresi ve konumuna ulaşacaktır.

Google Harita Firma Kaydı Paketinden 2 Kere Satın Alsam Daha Etkili Olur Mu?


Google ve diğer işletme kaydının oluşturulabileceği sosyal alanlar için düzenlenmiş olan paketimizi iki kere almanız tavsiye edilmez. Bunun nedeni işletmeniz için iki kayıt oluşturulmasına neden olacağıdır. Yani Google’da işletmenizin ki kere oluşturulması mümkün olmayacağı için paketiniz uygulanamaz.

Google Harita Firma Kaydı Paketimi İptal Edebilir Miyim?


Firmamız tarafından sunulan servisimizi teknik aksaklıklar ve benzeri durumlarda iptal edebilirsiniz. Ancak paketinizi kullanmaya başladıktan sonra farklı nedenlerden kaynaklı paketinizi iptal ederseniz kullanmış olduğunuz ay miktarına bağlı olarak ödeme yapılabilir. Bunun yanında tüm kayıtlarınız silinir. 

Google Harita Firma Kaydı Paketiniz İçerisinde Yalnızca Google Hizmeti Mi Var?


Web sitemizin içerisinde yer alan Google harita kaydı paketimizde ilk olarak Google haritalar kaydı yer alır. Ayrıca paketlerimizin içerisinde Yandex ve Apple haritalar kaydı da bulunur. Here lokasyon, Google benim işletmem, Zomato işletme, Forsquare işletme ve Swarm işletme kayıtları da sağlanır.

Google Harita Firma Kaydı Paketinizi Aylık Olarak Satın Alabilir Miyim?


Firmamız aracılığı ile sunduğumuz Google haritalar kaydını 1 yıllık olarak sunuyoruz. Daha kısa süreli bir harita kaydının alınması sizin için etkili olmayacaktır. Bu nedenle 1 yıldan kısa olan paketlerden yararlanmanız tavsiye edilmez.

Play Store Yorum Satın Al

Herhangi bir konuda nasıl iletişim sağlarım?


Her zaman canlı yardım alanını iletişim için kullanabilirsiniz. Gerek Whatsapp gerekse telefon numaramızın bulunmuş olduğunu ifade etmek lazım. Bu noktada karşınıza hiçbir sorun çıkmaz. 

Hangi cihazlar üzerinden ödeme işlemlerini yapabilirim?


Mevcut işlemi her türlü cihaz ile yapmak mümkündür. Bunların arasında bilgisayar öne çıkmasının yanı sıra tüm mobil cihazların da kullanılması noktasında bir sorun yoktur. 

Yorum satın alarak nasıl avantajlar elde edebilirim?


Google Play Store yorum satın alma sayesinde programınızı daha çok kişi görür. Birçok kişi için olumlu yorumlar önem arz eden bir kriterdir. Bu noktada mevcut yazılımın indirilme sayısı da artar. 

Google Play Store yorum nasıl satın alınır?


Satın alma işlemlerinde resmi sitemizi kullanmanız lazım. Erişim sonrasında paket seçimi yerine getirilmelidir. Ardından istenen bilgiler girilir ve kontrol edilir. Ödemenin yapılması sayesinde süreç sona erer. 

Yorum satın almak güvenilir bir işlem midir?


Her zaman sorunsuz ve kesinlikle güvenli bir biçimde işlemlerin tamamlanması mümkündür. Bunun için kullanmış olduğumuz birden fazla yazılım vardır. Bunların arasında SSL öne çıkar. Bilgilerin kullanıma açılması veya üçüncü şahıslarla paylaşılması söz konusu değildir. Bunun yanı sıra 3D secure sistemi de mevcuttur. 

Google Play Store yorum satın almak kimler tarafından yapılır?


Herkesin bu işlemi yapması mümkündür. Tek başına çalışan ve mobil program üreten kişiler yorum satın alarak, ilgili programlarının daha çok indirilmesini sağlayabilirler. Aynı zamanda tüm kurumsal ve büyük işletmelerin de yorum satın alması söz konusudur. Çünkü bu süreç birden çok avantaj anlamına gelir. 

Satın alınan yorumlar düşer mi?


Firmamızın kullanmış olduğu sistemler ve aynı zamanda takip ettiği politika gereği yorumların kalıcı olduğunu ifade etmek lazım. Giriş yapan kişiler ilgili APK’nın altındaki yorumları ve görüşleri görebilirler. Bunlar her daim orada kalıcı olacaktır. Bu da yazılım sahibi açısından büyük bir avantaj demektir. 

Google Play Store yorum satın almak kolay mıdır?


Google Play Store yorumlarının satın alınması kolaydır. Özel tasarlanmış ve ara yüzü sade olan sitemiz üzerinden giriş yaparak ilgili paketlerin arasından seçim yapabilirsiniz. Her birinde yorum sayısı farklılık gösterir. İstenen bilgilerin yazılması ve onaylanması yeterlidir. 

Yorum satın alma işlemlerinde ödeme nasıl yapılır?


Ödeme işlemleri hem güvenilir hem de sorunsuz olmasının yanı sıra bunun için 3d sistemi aktif hale getirilmiştir. İstenen bilgilerin yazılmasının ardından kredi kartına banka tarafından bir şifre yollanır. Bunu belli bir süre içinde gösterilmiş olan yere girmek sürecin tamamlanması demektir.

Google Play Store yorum satın almak için şifre istenir mi?


Google Play Store yorum satın almak çok hızlı ve kolay olmasının yanı sıra bunun için bir şifre verilmesine gerek yoktur. İstenen hesap adının yazılması kesinlikle yeterli bir işlemdir. 

Play Store Uygulama İndirme Satın Al

Google Play Store indirme nasıl satın alınır?


Sitemize erişim sonrasında bu hizmetin özel logosuna tıklanmalıdır. Hemen ardından paketlerin arasından seçim yapılır. İstenen tüm bilgilerin yazılması ve ödemenin gerçekleştirilmesi yeterlidir. 

İndirme sayıları düşer mi?


İndirme satın alınmasının ardından bunun sayılarının azalması, farklı nedenlerden dolayı düşmesi gibi bir durumla hiçbir şekilde karşı karşıya kalmazsınız. Bunların tümü kalıcı olmasından ötürü beklentileri karşılar. 

Hizmet alımı sonrasında geri destek var mıdır?


Yapılacak alım sonrasında destek her daim söz konusu olmakla beraber bunun her zaman canlı yardım üzerinden sağlanmış olduğunu ifade etmek gerekiyor. Tabi ki hem Whatsapp hem de telefon hattının kullanılması mümkündür. 

İndirme satın alma ödemesi nasıl yapılır?


Google Play Store indirme satın alma için ödeme işlemlerini kredi ya da banka kartı ile yapılması noktasında hiçbir sorun yoktur. Kart numarası, isim ve soyadı, CVV kodu, son kullanım tarihi girilmelidir. Yollanan secure kodunun da yazılması yeterlidir. 

Satın alma işlemi yasal mıdır?


Google Play Store indirme satın alma işlemlerinde suç unsuru oluşturabilecek hiçbir durum asla söz konusu değildir. Bu sadece ülkemizde değil, dünyanın geri kalanında da çok sık bir biçimde tercih edilen hizmetlerin arasında yer alır. 

Satın alma sonrasında indirmeler ne zaman yüklenir?


Google Play Store indirme satın alma sonrasında indirme işlemlerinin en kısa süre içinde tamamlanması mümkündür. Hem paket sayısına hem de indirme adedine göre bunun farklılık gösterdiğini unutmamak lazım. Ancak hiçbir şekilde çok uzun bir zaman almaz. 

Google Play Store indirme satın almak avantajlı mı?


Kullanıcılar açısından avantajlı bir işlem olan Google Play Store indirme satın alma sayesinde yazılımınız veya APK programınız çok kısa bir zaman dilimi içinde ilgi toplar. Çok sayıda indirme söz konusu olmasından ötürü birçok kişi aynı işlemi yerine getirir. Bu da size gelir olarak döner. 

Google Play Store indirme satın almak güvenli midir?


Sitemizde yer alan SSL olarak bilinen sertifika sayesinde Google Play Store indirme satın alma işlemlerinde karşınıza hiçbir şekilde güvenlik açığı çıkmaz. Hızlı olan bu sürecin dikkat çeken bir diğer özelliği ise kimlik bilgilerin paylaşılmamasıdır. 

Satın alma işlemi ne zaman yapılır?


Google Play Store indirme satın alma işleminin ne zaman yapılacağına dair tanımlanmış olan hiçbir sınır, gün limiti yoktur. Yani 7/24 olacak şekilde mevcut süreçlerin sona ermesi mümkündür. Çünkü hizmetlerimizi her gün ve saat olacak biçimde sunmaktayız. 

Google Play Store indirme satın almak ne işe yarar?


Google Play Store indirme satın almak para kazanmanın en kolay yoludur. Burada yer alan programınızın indirme sayısının fazla olması diğer kişileri olumlu olarak etkiler. Onların aynı yolu takip etmeleri size gelir olarak geri döner.