Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Dlive Hakkında Sık Sorulan Sorular

Takipçi Satın Al

Satın Alma İşlemlerimde Nakit Ödeme Yapabilir Miyim?


Firmamız nakit ödeme ile ödemelerin yapılması için uygun bir yapıya sahip değildir. Dilerseniz mobil ödeme ya da havale – EFT ödeme yöntemlerini işleminiz için kullanabilirsiniz. Dilerseniz de kredi – banka kartı ödeme yöntemimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Takipçi Satın Almanın Etkisini Ne Zaman Görürüm?


Satın almış olduğunuz takipçilerinizin etkisini anında görmeye başlarsınız. Hesabınız kısa süre içerisinde çok daha popüler bir hale gelmeye başlar. Ancak oluşan etki 100 takipçide daha küçük iken 25.000 takipçide çok daha büyük olacaktır.

Satın Aldığım Takipçiler İzlenme Yapar Mı?


Satın almış olduğunuz takipçiler yalnızca takipçi sayınızın artmasını sağlar. Herhangi bir izlenme ya da etkileşim oluşturmaz. Ancak takipçi sayınızın fazla olması ileride dğal takipçi ve etkileşimlerinize ulaşmanız için ortam oluşturur.

Takipçilerim Ne Kadar Sürede Hesabıma Gelir?


Satın almış olduğunuz takipçileriniz anında hesabınıza iletilmeye başlanır ancak tüm takipçiler tek bir seferde hesabınıza yansıtılmaz. Bu sayede çok daha doğal bir görünüm elde edilir. Satın almış olduğunuz sayıya bağlı olarak 1 ila 24 saat içerisinde takipçileriniz tamamlanır. 

Sitenizden Hangi Takipçi Paketlerini Satın Alabilirim?


Sitemizde yer alan takipçi paketlerinin içerisinde yer alan 100, 250, 500, 750, 1.000, 5.000, 10.000 ve 25.000 takipçi bulunan paketlerimizden satın alabilirsiniz. Amacınız ve bütçenize uygun olacak şekilde bir seçim yapabilirsiniz. 

Neden Türk Takipçi Satın Almalıyım?


Yapmış olduğunuz yayınlarınız Türkçe ise yabancı takipçilerinizin olması beklenmez. Bu nedenle de yabancı takipçi yoğunluğunuz bulunursa diğer kullanıcılar için dikkat çekici bir durum oluşturur. Ayrıca Dlive da sizin yabancılara yönelik içerik ürettiğinizi algılar. 

Dlive Satın Aldığım Takipçiler Gerçek Mi?


Firmamız ile sunulan tüm takipçiler gerçek bir yapıya sahiptir. Takipçilerinizin profil fotoğrafları vardır ve kendi hesapları içerisinde aktif bir görünüm sağlarlar. Böylece takipçi satın aldığınız kimse tarafından anlaşılmayacağı gibi size olumlu bir etki oluşturur.

Dlive Takipçi Satın Almak Ana Sayfaya Çıkmamı Sağlar Mı?


Takipçi satın almak doğrudan yayınlarınızın ana sayfaya çıkmasını sağlamaz. Ancak dolaylı bir şekilde etkileşim elde edebilir ve ana sayfada yerinizi alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz takipçiler ana sayfaya çıkmak için doğru bir başlangıç olacaktır.

Takipçi Paketlerinizin İçeriği Neler?


Takipçi paketlerimizin içerisinde farklı takipçi sayılarının yanında yüksek kaliteli takipçi, %100 Türk takipçi, şifresiz işlem ve anında hizmet garantisi bulunuyor. Bunun yanında ödeme işlemlerinizde 3D secure ödeme ile güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

Firmanızdan Tek Seferde En Az Ve En Fazla Kaç Takipçi Satın Alabilirim?


Web sitemizde yer alan paketleri kullanarak tek seferde en az 100 tane takipçi satın alabilirsiniz. En fazla ise 25.000 takipçi satın almanız mümkündür. Ancak istediğiniz takipçi sayısını elde etmek için dilediğiniz kadar satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Canlı Yayın Izlenme Satın Al

Yıllık Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Al İşlemi Yapabilir Miyim?


Yıllık olarak sunulan bir paketimiz bulunmuyor ancak dilerseniz her ay satın alma işleminizi tekrar edebilirsiniz. Böylece dilediğiniz kadar uzunlukta oto izlenmeye sahip olarak profilinizi geliştirebilirsiniz.

Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Alma İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?


Firmamız içerisinde gerçekleştirilen ödeme işlemleri için mobil ödeme, havele ya da EFT yöntemlerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz de kredi ya da banka kartınızı kullanarak online ödeme sağlayabilirsiniz.

Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Alma İle Takipçilerim Artar Mı?


Satın almış olduğunuz izlenme doğrudan takipçilerinizi artırmaz ancak dolaylı bir şekilde takipçi elde edebilirsiniz. Yani yayınlarınız yüksek izlenmesi nedeniyle daha fazla kullanıcıya ulaşır ve böylece doğal bir takipçi kitlesi edinebilirsiniz.

Ayda Kaç Yayınım İçin Dlive Canlı Yayın İzlenme Sağlar?


Satın almış olduğunuz paket 1 ay içerisinde açacağınız tüm yayınlarınız için geçerlidir. Yayınlarınızın ne kadar uzun olduğu ise önemli değildir. Başarılı bir yayıncılığa sahip olmak istiyorsanız günde 1 adet ortalama 2 saatlik bir yayın açmanız tavsiye edilir.

Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Alma Yayınımı Ana Sayfaya Çıkarır Mı?


Dlive için sunmuş olduğumuz izlenme paketleri yayınızın ana sayfaya çıkmasına yardımcı olur. Ancak alacağınız etki satın almış olduğunuz pakete göre değişiklik gösterir. 10 izlenme yeterli bir yapıya sahip olmayacaktır ancak 100 izlenme daha etkili bir sonuç sunar.

Satın Aldığım İzleyiciler Yayında Yorum Yapar Mı?


Satın almış olduğunuz izleyiciler yayınınızda yalnızca izleyici konumunda olacaktır. Herhangi bir yorum yapması ya da etkileşimde bulunması mümkün değildir. Ancak izleyici sayınız sayesinde doğal izleyicilerin yorumlarını alabilirsiniz.

Tek Seferde En Fazla Kaç Adet Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Alabilirim?


Web sitemizin içerisinde yer alan paketleri kullanarak tek seferde en fazla 100 izlenme satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz paket 1 ay boyunca geçerli olur. Bunun yanında dilerseniz diğer ya da aynı paketten yararlanarak izlenme sayınızı artırabilirsiniz.

Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Al Paket İçerikleriniz Neler?


Dlive canlı yayın izleme paketlerimizin içerisinde aylık olarak 10, 25, 50, 100 otomatik izlenme paketleri bulunuyor. Bunun yanında %100 Türk seyirci, yayın boyunca kalma, şifre istemiyoruz, düşme olmayan yapı ve 3D güvenli ödeme özellikleri yer alıyor. 

Tek Sefer İçin Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Al Paketlerinizden Yararlanabilir Miyim?


Firmamız tek sefer kullanım için pakete sahip değildi. Tüm sunduğumuz Dlive canlı yayın izlenme paketleri 1 aylık abonelik şeklindedir. Tek sefer için yayın izlenmesi satın almanız hesabınız için herhangi bir artı sağlamaz.

Dlive Canlı Yayın İzlenme Satın Al İzleyicilerim Yayınımı Ne Kadar Süre İzler?


Web sitemizden satın almış olduğunuz izleyicileriniz belirli bir süre için yayınızda kalmaz. Yayın açmanızın ardından doğal bir görünüm ile yayına girerler ve yayınızı kapatana kadar tüm yayın boyunca izleme gerçekleştirirler.