Sıkça Sorulan Sorular

KATEGORİLER

Dailymotion Hakkında Sık Sorulan Sorular

Izlenme Satın Al

Dailymotion İzlenme İçin Paket Fiyatlarınız Ne Kadar?


Web sitemizde sizlere sunulan paketlerimizin fiyatları içeriğine göre değişir. 500, 1000, 2500 gibi düşük izlenme sayısı olan paketlerimiz çok daha düşük bütçelere uygundur. 25.000, 50.000, 100.000 gibi yüksek izlenme paketlerimiz ise diğer paketlere oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Satın Aldığım İzlenmelerin Etkisini Ne Zaman Görürüm?


Satın alma işleminizin hemen ardından izlenmelerinizin etkisini görmeye başlarsınız. Ancak 500, 1.000 izlenme gibi küçük paketler hesabınızda daha küçük bir etki oluşturur. 50.000, 100.000 gibi paketler daha büyük bir etki oluşturur.

Günde Kaç Adet Video İçin İzlenme Satın Alabilirim?


Web sitemizde yer alan Dailymotion izlenme paketlerini istediğiniz kadar video için satın alabilirsiniz. Herhangi bir şekilde günlük ya da aylık sınırlamalar bulunmaz. Bunun yanında dilediğiniz video için de sınırsız olacak şekilde izlenme satın alarak istediğiniz izlenme sayısına ulaşabilirsiniz. 

Dailymotion İzlenme Satın Almak Takipçi Kazandırır Mı?


Firmamız aracılığı ile video ya da videolarınız için satın almış olduğunuz izlenmeler sayesinde videonuz ana sayfada ya da diğer kullanıcılara önerilen videolar arasında çıkar. Bu da doğal bir şekilde izlenmenizin ve takipçilerinizin artmasına yardımcı olur. Popüler bir hesap için tüm etkenler zincir gibidir.

Dailymotion İzlenme Satın Alma İşlemimi İptal Edebilir Miyim?


Firmamız iade konusunda anlayışlı bir yapıya sahiptir. Eğer işleminiz başlatılmamışsa, işlem yapılamamışsa ya da sorunlu bir şekilde yapılmış ise satın aldığınız izlenmeleri iade ederek paranızı geri alabilirsiniz. Ancak işleminiz başarı ile tamamlanmış ise iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Dailymotion İzlenme Satın Almak Yasal Mı?


Firmamız tamamen kurumsal bir yapıya sahiptir ve sizlere sunmuş olduğumuz paketlerin yasa dışı olmasına neden olacak hiçbir durumu ya da hizmeti bulunmaz. Yani Dailymotion içerisinde kaçak ya da kanunlara aykırı bir işlem yapmazsınız. Yalnızca video izlenme sayınızın artması için kullanıcı etkileşimi satın almış olursunuz.

Dailymotion İzlenme Satın Alsam Videolarıma Yorum Gelir Mi?


Sizlere sunmuş olduğumuz paketlerin içerisinde yer alan izlenmeler yalnızca izlenme sayısının artmasını sağlar, yorum yapılmaz. Ancak videolarınızın izlenme sayısının artması daha çok doğal izleyiciye ulaşmanızı sağlar ve bu kişiler videonuza yorum da yapacaktır. Yani paketlerimiz doğrudan olmasa da dolaylı bir şekilde yorum sağlar.

Dailymotion Paketlerinizin İçerikleri Nelerden Oluşuyor?


Sitemiz içerisinde yer alan paketlerimizin içerisinde 500, 1.000, 2.500, 5.000, 10.000, 25.000, 50.000 ve 100.000 izlenme bulunan paketler yer alıyor. Tüm paketlerimizin içerisinde ise 3D güvenli ödeme, kaliteli izleyiciler, videolarda durma, telafi ve süper hızlı işlem seçenekleri yer alıyor.

İlk Kez Dailymotin İzlenme Satın Alan Bir Kişi Kaç İzlenme Satın Almalıdır?


İlk kez ya da yeniden dahi paketlerimizden yararlanmak istiyorsanız sahip olduğunuz doğal izlenme sayısına bağlı bir seçim yapmalısınız. Düşük izlenme sayınız var ise 500, 1.000 izlenme paketlerimizden yüksek izlenmeniz var ise 10.000 ila 100.000 arasında yer alan paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dailymotion İzlenme İçin Tek Seferde En Fazla Ne Kadar İzlenme Satın Alabilirim?


Firmamız tarafından sizlere sunduğumuz paketlerin içerisinde en fazla 100.000 izlenme yer alır. Yani tek bir satın alma işlemi ile 100.000 izlenme satın alabilirsiniz. Ancak bu sayı için yeterli değilse satın alma işleminizi tekrar ederek istediğiniz paketlerimizden yararlanabilirsiniz.