İşletmenizi Google Benim İşletmem Yayınlarıyla Ön Plana Çıkarın

İşletmenizi Google Benim İşletmem Yayınlarıyla Ön Plana Çıkarın

Kullanıcıların %82’si bir ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapıyor. Kullanıcılar aradıkları hizmetin veya ürünün özelliklerini tam olarak bilseler bile, işletme hakkında bilgi almak ve fiyat karşılaştırmak istiyorlar. Kullanıcıların akıllarına takılan bütün sorulara cevap vermek, mevcut ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmak ve ürün veya hizmetiniz hakkında detaylı bilgi paylaşmak için ideal bir mecra olan Google, Benim İşletmem sayfasına “Yayınlar” özelliğini getirdi. 

Google Benim İşletmem’de yayınlarınızı paylaşarak:

Google Benim İşletmem’i Kullanmaya Şimdi Başlayın

Kullanıcıların %70’i satın alma kararını vermeden önce birden çok işletmenin tekliflerini değerlendiriyor. Google Benim İşletmem’de yer alan “Yayınlar” sayesinde işletmenizin potansiyel müşterilerin karşısına çıkmasını sağlamak için zamanında ve alakalı güncellemeleri Google Arama’da ve Haritalar’da paylaşabilirsiniz. 

Paylaşımlarınıza Hemen Al, Devamını Gör, Rezervasyon Yap gibi harekete geçirici mesajlar ekleyerek kullanıcılarla nasıl bağlantı kuracağınızı seçebilirsiniz. 

Bir Google Benim İşletmem hesabınız varsa paylaşmaya hemen başlayabilirsiniz.  Üstelik Yayınlar, Google Benim İşletmem Android ve iOS uygulamaları veya web sitesini kullanarak hareket halindeyken de oluşturulabilir. 

Google My Business’ı henüz kullanmıyorsanız, kaydolun ve Google’da işletme girişinizi yönetmeye bugün başlayın. İşletmenizi doğruladıktan sonra, Yayınlar’ı göndermeye hazır olursunuz. Daha fazla bilgi edinmek için Google Benim İşletmem Yardım Merkezi’ni  ziyaret edebilirsiniz. 

Seiryudigital avatarı

Posted by

Bir Cevap Yazın

%d